Sýk Kullanýlanlara Ekle / Anasayfam yap

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Mahalleler

  Önemli Bağlantılar Mahalle/Köy Bilgileri
  Haberler
  Muhtar Hakkında
  Azalar
  Mahalle/Köy Sakinleri
  Mahalle/Köy Esnafı
  Önemli Simalar
  İş Adamları
  Yeni Doğanlar
  Evlenenler
  Vefat Edenler
  Duyurular
  Spor

Basında Çıkan Haberler (Detaylar)

SALİHLİLİ MUHTARLAR WEB SİTESİ KURDU
Oluşturma : Thursday, April 8, 2010

Salihlili Muhtarlar Web Sitesi Kurdu
02 Nisan 2010 / 11:39
Salihli'de 72 Köy, 25 Merkez Mahalle ve 8 beldenin mahalle muhtarının bir araya gelerek kurduğu Salihli Muhtarlar Derneği'nin Başkanı Mehmet Güler, dernek faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.
Salihli''de 72 Köy, 25 Merkez Mahalle ve 8 beldenin mahalle muhtarının bir araya gelerek kurduğu Salihli Muhtarlar Derneği''nin Başkanı Mehmet Güler, dernek faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

 

Türkiye''nin en faal muhtarlar yönetimi arasında yer alan Salihli Muhtarlar Derneği, web sitesi kurdu. Sitede yönetim kurulu, Salihli ile ilgili bilgiler, muhtarlığın tarihçesi, önemli linkler yer aldı. Site de ayrıca 72 köyün tamamı ile 25 merkez mahalle muhtarlıkları ve 8 belde belediyelerde yer alan muhtarlar hakkında detaylı bilgilere yer verildi.

Salihli Muhtarlar Derneği Başkanı ve Gaziler Mahalle Muhtarı Mehmet Güler ile Dernek Basın Sözcü ve Kurtuluş Mahalle Muhtarı Ayhan Gezdir, Salihli halkına yönelik hizmetlerinin aralıksız devam edeceğini kaydetti.

Copyright © 2010 Salihli Muhtarlar Derneği. Tüm hakları saklıdır.
Bu internet sitesinin kullanıcıları Salihli Muhtarlar Derneği Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.

www.esalihli.com